Вигрібні ями

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
08:00 - 20:00
Закрито

Копка каналізаційних колодязів, виконана професійними виконавцями, дозволяє розраховувати на якісну систему водовідведення. Фахівці нашої компанії готові виконати всі необхідні земляні роботи по каналізації за недорогою ціною під ключ.

Ми володіємо достатніми навичками і досвідом для реалізації найскладніших проектів, володіємо сучасним обладнанням та технікою.

Для того щоб максимально комфортно проживати в приватному будинку, господареві необхідно докласти чимало зусиль для цього. Це стосується в першу чергу обслуговування інженерних комунікацій, наприклад таких, як каналізація. У приватному будинку каналізація - це стічні труби і вигрібні ями.

Перед початком робіт ми в обов'язковому порядку відвідуємо і проводимо попередній аналіз об'єкта. Перед початковим етапом робіт слід виконати наступні дії:

  • вибрати тип колодязя для каналізації;
  • визначитися з місцем для копки і глибиною;
  • вивчити стан і склад ґрунту;
  • взяти до уваги зведені на ділянці споруди.

Ціна робіт з викопування каналізації в приватному будинку залежить від декількох факторів. В першу чергу до уваги береться тип майбутнього колодязя для системи каналізації. Їх класифікація заснована на матеріалі, функціональному призначенні та інших моментах. Від цього залежить і обсяг необхідних зусиль для риття каналізаційної системи.

Вигрібні ями, фото-1

Вигрібні ями - риття вигрібних ям Чернівці

Найпопулярнішим серед вигрібних ям є земляний резервуар без дна. Оскільки у нього немає бетонної основи, вміст буде йти в грунт, а в самі ємності стоку будуть наповнюватися повільно. Проводити очищення потрібно буде раз у кілька місяців.

У даній конструкції присутні деякі недоліки. Згодом всі нечистоти і стоки будуть забруднювати землю та грунт, за рахунок цього копку ям необхідно виконувати на деякій відстані від будинку, приблизно за п'ять метрів. Більш того, дно з часом замулюється, за рахунок чого втрачається фільтруюча здатність в даному виді стічної споруди.

Не тільки земляними можуть бути стінки у вигрібної ями. Найчастіше застосовують такий матеріал, як цегла, який кладеться з проміжками. Завдяки цьому рідина надходить в землю. У продажу завжди можна знайти бетонні кільця, обладнані перфорацією, які вже ідеально готові для подальшої установки. Коли проводиться облаштування зливної ями, необхідно вносити штами бактерій, які можуть переробити різні нечистоти і органічні відходи.

Наше відео
Ще відео