Вигрібні ями

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Буріння свердловин Чернівці

Копка каналізаційних колодязів в Чернівцях, виконана професійними виконавцями, дозволяє розраховувати на якісну систему водовідведення. Фахівці нашої компанії готові виконати всі необхідні земляні роботи по каналізації за недорогою ціною під ключ.

Ми володіємо достатніми навичками й досвідом для реалізації найскладніших проектів, володіємо сучасним обладнанням та технікою.

Для того, щоб максимально комфортно проживати в приватному будинку в Чернівцях, господареві необхідно докласти чимало зусиль для цього. Це стосується в першу чергу обслуговування інженерних комунікацій, наприклад таких, як каналізація. У приватному будинку каналізація - це стічні труби й вигрібні ями.

Перед початком робіт ми в обов'язковому порядку відвідуємо і проводимо попередній аналіз об'єкта. Перед початковим етапом робіт слід виконати наступні дії:

  • вибрати тип колодязя для каналізації;
  • визначитися з місцем для копки й глибиною;
  • вивчити стан і склад ґрунту;
  • взяти до уваги зведені на ділянці споруди.

Ціна робіт з викопування каналізації в приватному будинку залежить від декількох факторів. В першу чергу до уваги береться тип майбутнього колодязя для системи каналізації. Їх класифікація заснована на матеріалі, функціональному призначенні та інших моментах. Від цього залежить і обсяг необхідних зусиль для риття каналізаційної системи.

Вигрібні ями, фото-1

Вигрібні ями - риття вигрібних ям Чернівці

В Чернівцях найпопулярнішим серед вигрібних ям є земляний резервуар без дна. Оскільки у нього немає бетонної основи, вміст буде йти в ґрунт, а в самі ємності стоку будуть наповнюватися повільно. Проводити очищення потрібно буде раз у кілька місяців.

У даній конструкції присутні деякі недоліки. Згодом всі нечистоти й стоки будуть забруднювати землю та ґрунт, за рахунок цього копку ям необхідно виконувати на деякій відстані від будинку, приблизно за п'ять метрів. Більш того, дно з часом замулюється, за рахунок чого втрачається фільтрувальна здатність в даному виді стічної споруди.

Не тільки земляними можуть бути стінки у вигрібної ями. Найчастіше застосовують такий матеріал, як цегла, який кладеться з проміжками. Завдяки цьому рідина надходить в землю. У продажу завжди можна знайти бетонні кільця, обладнані перфорацією, які вже ідеально готові для подальшої установки. Коли проводиться облаштування зливної ями, необхідно вносити штами бактерій, які можуть переробити різні нечистоти й органічні відходи.

Наше відео
Ще відео