Криниці

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Буріння свердловин Чернівці

Копання криниць - складний процес. Часто швидкість викопування криниці залежить від різних факторів - тип ґрунту, погода та ін.

Копка колодязів в Чернівцях може виконуватися такими способами:

  • відкритим;
  • закритим.

Відкритий спосіб використовується в щільних ґрунтах з низькою ймовірністю обвалу. Він полягає в копанні шахти, діаметр якої трохи перевищує діаметр колодязя, і подальшій установці всередину бетонних кілець. Глибина шахти відповідає глибині розміщення водоносного шару або може перевищувати її.

Наступний етап облаштування колодязя передбачає створення спеціального фільтрувального насипу з щебеню і піску. Простір між конструкцією і грунтом заповнюється піском, що допомагає підвищити рівень води.

Закритий тип застосовується в сипучих ґрунтах. В цьому випадку копається лише невелика шахта, в яку і встановлюється нижнє кільце. Далі, виїмка грунту проводиться вже безпосередньо з-під конструкції. Коли буде досягнута достатня глибина, кріпиться наступний елемент. На завершальному етапі виконується облаштування фільтра.

В Чернівцях ми надаємо послуги буріння свердловин для криниць обома способами.

Незалежно від способу влаштування колодязя, кріплення кілець виконується за допомогою металевих скоб в кількості 3 шт. на кожен шов. Верхні кільця обов'язково повинні проходити гідроізоляцію швів. В іншому випадку в колодязь можуть потрапляти забруднені ґрунтові води.

Криниці, фото-1

Викопати криницю в Чернівцях

Місце для майбутнього джерела води повинно відповідати 3 критеріям:

  • розташовуватися якнайдалі (не менше 20 м) від джерел забруднення, наприклад, каналізації, вигрібної ями, септика;
  • ґрунт в цьому місці не повинен мати порушень структури;
  • відстань від джерела до будівель не повинна бути менше ніж 3 м, якщо ґрунт піщаний - 5 м.

Якщо ці умови дотримані, то вибір остаточного місця копки колодязя виконується виходячи зі зручності використання і естетичних якостей.

Наше відео
Ще відео