Водопостачання будинку в Чернівцях – це дуже важлива частина роботи з прокладання інженерних мереж, яка потребує серйозної підготовки, планування, а також ретельного підбору обладнання та комплектуючих. Для заміського будинку власна свердловина стане ідеальним розв'язанням проблеми облаштування автономного джерела питної води.

Етапи робіт в Чернівцях

Коли місце під свердловину вибрано, необхідно подрібнити та видалити непотрібну породу, а також слід надійно зміцнити стіни. Для грамотного захисту каналу від різних забруднень, необхідно облаштувати оголовок. Для довідки він встановлюється на верхньому торці труби.

Початком робіт із буріння свердловини в Чернівцях можна вважати момент установки кесонної камери. Але перед цим риють котлован, який повинен бути більшим за камеру як мінімум на 30 см. Згідно з правилами, верхня частина кесона обов'язково повинна бути на 15 см вище рівня ґрунту. Це міра захисту від злив і талих вод. У нижній частині камери має бути передбачений отвір. Також необхідно обсадну трубу зробити врівень із рівнем землі.

Коли патрубок з'єднається з трубою обсадної, тоді кесон опускають на дно ями. Потрібно багато знань та досвіду, щоб самотужки облаштувати свердловину на ділянці. Адже найменша помилка при підготовці може спричинити зайві витрати. Тому краще звернутися до спеціалізованої компанії до фахівців.

Професійне буріння свердловин Чернівці

Велика частина успіху буріння свердловини залежить від вибору місця, яке має відповідати ряду вимог: близькість споживачів води, зручність при розміщенні обладнання та техніки на час проведення робіт, близькість різних будівель (свердловина може зашкодити фундаменту будівлі). Ділянку заздалегідь готують – видаляють пні, кущі, дерева, різне сміття. Професійне буріння свердловин в Чернівцях забезпечує безліч переваг:

  • тривалий термін експлуатації;
  • свердловина може бути необхідною глибиною;
  • підбір максимально ефективної системи водопостачання;
  • найкраща якість питної води;
  • буріння згідно з підготовленою раніше проектною документацією;
  • використання тільки висококласного обладнання (насосне, бурове та водопідйомне).

Щоб скласти максимально достовірний кошторис проекту в Чернівцях, необхідно враховувати безліч факторів: діаметр труб, глибина буріння, віддаленість та складність об'єкта, необхідність додаткової техніки та обладнання.